Nagrania video

Nasze prace

Nagrania video dla firm
videomarketing dla firmy

Podobnie jak fotografie utrwalają chwile i najważniejsze momenty w bezruchu, tak nagrania video w wysokiej rozdzielczości są w stanie uchwycić każdy istotny, ruchomy detal. Tworzymy nagrania w sposób kreatywny — co to znaczy? – wykorzystujemy cały dostępy sprzęt, jakim dysponujemy odpowiednio do sytuacji w taki sposób, aby najlepiej wykorzystać jego możliwości. Dysponujemy kamerami, lustrzankami z funkcją nagrywania, kamerami sportowymi typu GoPro, statywami, gimbalami i innymi przydatnymi sprzętami, które są niezbędne do tworzenia oryginalnych produkcji video.

Co musisz zrobić, aby stworzyć oryginalne i profesjonalne nagranie video?  Skontaktować się z nami!

Jesteśmy RDBmedia. — kreatywny zespół twórców nagrań! 🎥

Czym są nagrania video?

Nagrania wideo, znane również jako filmy czy klipy wideo, to sekwencje ruchomych obrazów, które rejestrują i przedstawiają wizualne wydarzenia w czasie rzeczywistym. Nagrania wideo mogą obejmować różne treści, takie jak filmy, programy telewizyjne, materiały edukacyjne, reklamy, filmiki instruktażowe, vlogi, transmisje na żywo, wideoklipy muzyczne i wiele innych.

Nagrania wideo mogą być tworzone za pomocą różnych urządzeń, takich jak kamery wideo, smartfony, kamery akcji, drony czy profesjonalne kamery filmowe. W odniesieniu do możliwych metod tworzenia profesjonalnych video warto poruszyć kwestię odpowiednich programów, które umożliwiają edycję oraz wprowadzanie ewentualnych korekt do nagrania właściwego — pisaliśmy o tym na naszym blogu, opisując najlepsze programy do edycji video.

Metody tworzenia nagrań video dla firm

Tworzenie nagrań wideo dla firm to proces, który może obejmować różne metody i techniki, w zależności od celów i oczekiwań firmy. Każda z metod realizacji nagrań video może być dostosowana do specyficznych potrzeb i celów firmy, a także do preferencji i zachowań jej docelowej publiczności. Ostatecznym celem jest stworzenie wideo, które jest atrakcyjne, wartościowe i efektywne w komunikowaniu kluczowych przekazów firmy.

W tym miejscu chcemy wspomnieć o nowoczesnej metodzie wykorzystywania dronów w celu nagrań przestrzennych np. parków lub wydarzeń sportowych znad stadionu. Taka forma nagrań jest doskonałą alternatywą dla klasycznych, komercyjnych nagrań. Więcej o drone video oraz pozostałych narzędziach do nagrywania z powietrza pisaliśmy w jednym z naszych artykułów. Sprawdź czym są drony z kamerą, oraz jak w RDBMedia wykorzystujemy najnowocześniejsze metody realizacji nagrań z drona.

Każde miejsce można pokazać na wiele różnych sposobów.
Przed sobą masz przykłady naszych realizacji video.

Realizujemy video dla firm w całej Polsce.
Zobacz, jak realizowaliśmy wybrane produkcje video:

Portfolio