Produkcja Video

RDBMedia — produkcja profesjonalnego video

RDBMedia to firma specjalizująca się w produkcji profesjonalnego video, która stawia na innowacyjność, kreatywność i najwyższą jakość realizacji. Dzięki bogatemu doświadczeniu i zastosowaniu nowoczesnych technologii jesteśmy w stanie tworzyć unikatowe materiały wideo, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Produkcja profesjonalnego video przez RDBMedia obejmuje wszystkie etapy realizacji – od preprodukcji, przez produkcję, aż po postprodukcję. Na etapie preprodukcji dokładnie analizujemy potrzeby Klienta, opracowujemy koncepcje i scenariusze oraz planujemy wszelkie aspekty techniczne i logistyczne produkcji. Następnie, w fazie produkcji pracujemy nad stworzeniem dynamicznych i emocjonalnych ujęć, które oddają esencję przekazu. W etapie postprodukcji skupiamy się na precyzyjnym dopracowaniu każdego elementu video, aby uzyskać finalny produkt o najwyższej jakości.

W RDBMedia przykładamy dużą wagę do satysfakcji Klienta — dzięki temu jesteśmy gotowi dostosować swoje usługi do indywidualnych potrzeb i wymagań. Dzięki elastyczności, kreatywności i dążeniu do perfekcji, możemy realizować projekty video różnego typu i skali – od krótkich spotów reklamowych, po zaawansowane filmy korporacyjne.

Czym jest produkcja video?

Produkcja Video to nic innego jak poszerzenie możliwości przekazu obrazu oraz istotnych informacji dla klienta. W produkcji video w prosty sposób można ukazać wszystko to, czego nie zostanie zamieszczone w tekście ani na zdjęciach. Dzięki odpowiednio przygotowanej produkcji video można ukazać produkt lub usługę z najlepszej możliwej strony. Takie działanie będzie miało znaczący wpływ na budowę kontekstu, charakteru, nastroju i klimatu wokół Twojej marki.

Jakie są etapy produkcji video w RDBMedia?

Pierwszym etapem każdego projektu wideo w RDBMedia są przygotowania do produkcji, które obejmują wszystkie procesy potrzebne do stworzenia dobrze funkcjonującego projektu. Po ukończeniu przygotowań do produkcji nadchodzi czas, aby urzeczywistnić plany. Etap produkcji to czas, w którym nagrywamy materiał filmowy w wybranej lokalizacji ustalonej przez klienta. Na tym etapie nagrywamy także wszelkie materiały uzupełniające. Po nakręceniu całego materiału filmowego zabieramy się za proces związany z montażem. Ten etap produkcji polega na porządkowaniu, łączeniu oraz sekwencjonowaniu nagrań wideo tworząc gotowy film najwyższej jakości.

Stwórzmy razem coś wyjątkowego!

Nasza ekipa jest głodna nowych nagrań — w naszym dorobku video posiadamy m.in. filmy z inauguracji obiektów sportowych, filmy korporacyjne, animacje 2D i 3D, relacje i video z eventów oraz wiele więcej. Skontaktuj się z nami, a wspólnie bez wątpienia stworzymy wyjątkowy projekt. Nowa realizacja video to dla nas zupełnie nowa historia, którą chcemy opowiedzieć razem z Tobą.