Przedstawiamy Wam film z gali Blood Fight Night, podczas której realizowaliśmy ujęcia dla naszego Klienta Omida Group.

Sportowe rywalizacje to miejsce, w którym nie może zabraknąć kamery. W ofercie posiadamy kamery naziemne, drona i kamery sportowe, których połączenie umożliwia stworzenie ekscytującej relacji z każdej imprezy sportowej.

💡 Czy wiecie, jak wiele zastosowań marketingowych ma aftermovie? Może przyczynić się do budowania wizerunku marki, przyciągnięcia nowych odbiorców oraz promocji obecnych sponsorów wydarzenia; jednocześnie pomagając w zdobyciu kolejnych ambasadarów. To również świetne źródło wspomnień dla uczestników.

Jeśli jesteście zainteresowani wykonaniem aftermovie ze swojego eventu, skontaktujcie się z nami – video@rdbmedia.pl

Aftermovie z wydarzeń sportowych — dlaczego jest takie ważne?

Aftermovie z wydarzeń sportowych to krótki film, który prezentuje kluczowe momenty z danego wydarzenia. Taki film jest bardzo ważny, ponieważ przekazuje wiele informacji i emocji, które trudno przekazać za pomocą samych zdjęć lub relacji na żywo.

Przedstawiamy Wam zastosowania aftermovie, które sprawiają, że wideorelacja z wydarzeń sportowych jest aż tak ważna. Oto kilka z nich:

  1. Reklama kolejnej edycji — film może przyciągnąć nowych widzów na kolejne wydarzenia, ponieważ pokazuje, co można tam zobaczyć i jakie emocje towarzyszą sportowcom.
  2. Relacja dla tych, którzy nie byli na miejscu — film umożliwia tym, którzy nie mieli możliwości uczestniczenia w wydarzeniu, zobaczenie najważniejszych momentów i przeżycie emocji, które towarzyszyły zawodnikom i publiczności.
  3. Źródło wspomnień — aftermovie stanowi doskonałą pamiątkę dla uczestników wydarzenia, którzy chcą powrócić do tych emocji i wspomnień w przyszłości. Dzięki temu wydarzenie zyskuje dodatkową wartość, a jego uczestnicy będą je mile wspominać.
  4. Promocja sponsorów — film może zawierać wzmianki o sponsorach wydarzenia, co pozwala na ich promocję oraz podziękowanie im za wsparcie. To także dobry sposób na zdobycie kolejnych sponsorów.
  5. Wzmacnianie brandu — film może przyczynić się do budowania wizerunku organizatora wydarzenia, marki lub samego miejsca, w którym odbywa się impreza.
  6. Materiał na social media — aftermovie jest idealnym materiałem do publikacji na platformach społecznościowych. Krótkie wideo pozwala na szybkie przekazanie informacji i emocji, a jednocześnie może zyskać dużą popularność wśród użytkowników, co przekłada się na większą widoczność i zasięg marki.

Podsumowując, aftermovie z wydarzenia sportowego jest bardzo ważne ze względu na jego potencjał reklamowy, emocjonalny i promocyjny. Dzięki niemu można skutecznie przekazywać informacje i budować wizerunek, a także cieszyć się wspomnieniami z udziału w takim wydarzeniu. Co więcej, wideorealacja z eventu może mieć wiele różnych zastosowań marketingowych, zależnie od celów, jakie chce osiągnąć organizator lub sponsor wydarzenia.

Dlatego nie czekaj! Skontaktuj się z nami i stwórz z nami pamiątkę z Twojego wydarzenia! 🎬